Kuva lehel: 20 40 80

Kohvimasinad

Jura tassisoojendaja Consumer Lisa korvi Info Jura Jura tassisoojendaja Consumer Suurima naudingu saamiseks peaks täiuslik kohv olema serveeritud kuumalt.

Tasse on soovitatav eelsoojendada, et valmiv kohv tassi voolates võimalikult vähe jahtuks.
199.00 €
Jura Piccolo piimakülmik Lisa korvi Info Jura Jura Piccolo piimakülmik Aseta piimapakk (1L) elegantsesse ja praktilisse külmikusse, et Sinu cappuccino, macchiato või caffe latte jaoks mõeldud piim püsiks alati värske.

Kaal: 3600 g
Mõõdud: 190 mm x 310 mm x 280 mm
192.00 €
Jura WE8 Espressomasin Lisa korvi Info Jura WE8 Espressomasin Kõikjal, kus kliendid, personal ja külastajad saavad nautida ülimat kohvi, on õhkkond lõõgastav, suhtlemist soodustav ja produktiivne.

Igaüks, kes hindab elus peenemaid asju, kohvijookide laia valikut ning esteetikat, armub uude WE8-sse.


3-liitrine veepaak, oamahuti 500 g kohviubade jaoks ning 25 portsjonit mahutav kohvipaksusahtel teevad sellest elegantsest professionaalsest kohvimasinast ideaalse lahenduse kohtadesse, kus juuakse kuni 30 kohvijooki päevas.
 
1668.00 €
Jura X8 Platin Lisa korvi Info Jura X8 Platin Espressomasin X8 on uskumatult mitmekülgne: sellega saab valmistada piima või piimavahuga kohvijooke. 

Piisab ühest nupuvajutusest, et valmistada kohvijook või isegi korraga kaks kohvijooki otse tassi või klaasi. Tänu praktilisele tassipaigutajale sobib see suurepäraselt iseteeninduslikuks kasutamiseks.

Uuenduslik jahvati AromaG3 jahvatab kohvioad eraldi iga joogi jaoks, tagades täpselt õige jahvatusastme. See töötab kiiresti ja täpselt ning säilitab ubade rikkaliku aroomi.

Tänu püstisele TFT-ekraanile ja suurtele arusaadavatele valmistusnuppudele on seadet kerge kasutada isegi neil, kes pole seda enne teinud. Valmistus- ja hooldusnupud saab lukustada, et vältida seadme omavolilist ümberprogrammeerimist või juhuslikku töölehakkamist puhastamise ajal.
2748.00 €