Kuva lehel: 20 40 80

Acaia

Acaia Lunar - kohvikaal Lisa korvi Info Acaia Acaia Lunar - kohvikaal Kaalu ja taimeri topeltkuvar
Veekindel
Vastupidav
Kohandatav Smart Auto-off
USB-ga laetav
Ühilduv mobiilirakendus
Automaatkäivituse ja peatamise taimer, automaatsed turvafunktsioonid

Loodud espressomasinate tilkumisaluste jaoks, Acaia Lunar™ pakub kaalumisel esteetilist funktsionaalsust. Espressokaal on valmistatud anodeeritud alumiiniumist. Selle elektroonilised osad ja LCD-ekraan on kaitstud veekindla pihustiga, et hoida ära veekahjustusi. Ülikiire reageerimisaja ja suure täpsusega saate tagada igas espressoklaasis ühtlase taseme. 
Eraldi müüdavad tarvikud sisaldavad Lunari kaalumisplaati, Lunari alust ja Lunari kandekotti. Iga Lunariga on kaasas üks kuumutusplaat ja üks 100 g kalibreerimisraskus. Lunaril on lisaks 2-aastane tootjagarantii, mille alla kuulub ka veekahjustus.
409.00 €
Acaia Pearl Black - kohvikaal Lisa korvi Info Acaia Acaia Pearl Black - kohvikaal Acaia Pearl™ kohvikaal on eelistatud parimate baristade ja kohvikute seas kogu maailmas. Minimalistlik disain ja labori täpsusega osad muudavad pruulimise sujuvaks kogemuseks. Töö kergendamiseks pakume mitmeid rakendusi, mis ühenduvad teie Bluetooth-funktsiooniga Pearliga.  Mustal versioonil on eredam LED-ekraan, mis pakub pruulimise ajal paremat kontrasti.
243.00 €