Kuva lehel: 20 40 80

Jura tarvikud

JURA CLARIS Blue veefilter Lisa korvi Info JURA CLARIS Blue veefilter Kvaliteetne vesi tagab puhta ja nauditava kohvi, millel ei ole kõrvalmaitseid.

CLARIS filtreerib vee, et saaksid valmistada parima koostisega kohvi: puhas vesi täiuslikuks naudinguks.
12.99 €
JURA CLARIS Pro Blue veefilter Lisa korvi Info JURA CLARIS Pro Blue veefilter Filter CLARIS võimaldab tee ja kohvi valmistamiseks kasutada värskelt filtreeritud ja suurepärase maitsega vett.

JURA täisautomaatsetele espressomasinatele mõeldud filtritel on neutraalne pH ning need asetatakse otse veepaaki.

JURA filter CLARIS on karm katlakivi vastu, kuid õrn Sinu kohvimasina vastu. Seda, millal on aeg filtrit vahetada, ütleb masin Sulle ise.
29.99 €
JURA CLARIS Pro Smart veefilter Lisa korvi Info JURA CLARIS Pro Smart veefilter JURA filter CLARIS Pro Smart teeb vee filtreerimises revolutsiooni.

Tänu moodsale RFID- ehk raadioidentifikaatorite tehnoloogiale on espressomasinal esimest korda võimalik filtriga pidevalt suhelda. Masin tunneb ära, kas filter on sisestatud ja käivitab automaatselt õige režiimi.
29.99 €
JURA CLARIS Smart veefilter Lisa korvi Info JURA CLARIS Smart veefilter JURA filter CLARIS Smart teeb vee filtreerimises revolutsiooni. Tänu moodsale RFID- ehk raadioidentifikaatorite tehnoloogiale on espressomasinal esimest korda võimalik filtriga pidevalt suhelda. Masin tunneb ära, kas filter on sisestatud, ja käivitab automaatselt õige režiimi. 12.99 €
JURA CLARIS White veefilter Lisa korvi Info JURA CLARIS White veefilter

Igaüks, kes maitsnud värsket allikavett, teab, et puhta elueliksiiri erinevus töödeldud kraaniveest on tohutu.

Filter CLARIS võimaldab tee ja kohvi valmistamiseks kasutada värskelt filtreeritud ja suurepärase maitsega vett. JURA täisautomaatsetele espressomasinatele mõeldud filtritel on neutraalne pH ning need asetatakse otse veepaaki.

JURA filter CLARIS on karm katlakivi vastu, kuid õrn Sinu kohvimasina vastu. Seda, millal on aeg filtrit vahetada, ütleb masin Sulle ise.

12.99 €