Fellow Super X komplekt

Fellow Super X komplekt

€199.98 €252.32
Sinu võit: 21%
Komplekti kuuluvad: Fellow karahvin, filtrihoidja Stagg X, filtrid Stagg X ja Fellow 1-liitrine valamiskann Stagg (must). 

Käsitööna valminud borosilikaatklaasist karahvinil on topeltseinad, mis hoiavad kohvi kauem sooja. Karahvinil on ka silikoonist kaas, mis ei lase kuumusel ära aurustuda.

Unikaalse filtrihoidjaga saab valmistada filterkohvi ükskõik millisesse tassi või termosesse. See on väike ja ei võta kotis ruumi, mistõttu on seda eriti mugav reisile kaasa võtta. 
Filtrihoidja topeltseinad peavad hästi sooja ning paraboolikujuline sisemus ja unikaalne põhjamuster aitavad valmistada filterkohvi ühtlaselt ja mugavalt. Stagg X (Short) suurus sobib neile kohvigurmaanidele, kes naudivad kohvi valmistamist ja kellele sobib kohvi valmistada aeglasemalt vett kallates. 

Roostevabast terasest 1-liitrisel valamiskannul on brew-range termomeeter, mis näitab ideaalset temperatuurivahemikku kohvi valmistamiseks. Optimaalse voolutugevusega ja voolujoonelise tilaga kann on ideaalne pour-over kohvide valamiseks. Sobib nii elektri-, gaasi- kui induktsioonipliidiga. 

Fellow on USA kohvitarvikute tootja, kelle toodetes on kombineeritud funktsionaalsus ja esteetiline disain. Nende erinevad kannud, filterkohvi valmistamise komplektid ja muud tarvikud sobivad hästi koduseks kasutamiseks, kuid teevad rõõmsaks ka professionaalsed baristad.

 
Kuumakse 17.68 €
Periood 12 kuud

Vaata lisaks:

Sinu võit:
26%
Fellow komplekt kahele Lisa korvi Info
Fellow Fellow komplekt kahele
Sinu võit:
15%
Fellow XF komplekt Lisa korvi Info
Fellow Fellow XF komplekt