Fellow Super XF komplekt

Fellow Super XF komplekt

€198.00 €248.10
Sinu võit: 20%
Komplekti kuuluvad: Fellow karahvin, filtrihoidja Stagg XF, paberfiltrid Stagg XF-ile ja Fellow 1-liitrine valamiskann  (lihvitud). 

Käsitööna valminud borosilikaatklaasist karahvinil on topeltseinad, mis hoiavad kohvi kauem sooja. Karahvinil on ka silikoonist kaas, mis ei lase kuumusel ära aurustuda.

Stagg XF (Tall) suurus sobib neile kohvigurmaanidele, kes tahavad oma tassi filterkohvi saada kiiremini. Hoidja kõrgus võimaldab järjest kallata rohkem vett. 
Stagg XF (Tall) on unikaalne filtrihoidja, millega saab valmistada filterkohvi ükskõik millisesse tassi või termosesse. Väike ja ei võta kotis ruumi, mistõttu on seda eriti mugav reisile kaasa võtta. 
Filtrihoidja topeltseinad peavad hästi sooja ning paraboolikujuline sisemus ja unikaalne põhjamuster aitavad valmistada filterkohvi ühtlaselt ja mugavalt.

Roostevabast terasest 1-liitrisel valamiskannul on brew-range termomeeter, mis näitab ideaalset temperatuurivahemikku kohvi valmistamiseks. Optimaalse voolutugevusega ja voolujoonelise tilaga kann on ideaalne pour-over kohvide valamiseks. Sobib nii elektri-, gaasi- kui induktsioonipliidiga. 

Fellow on USA kohvitarvikute tootja, kelle toodetes on kombineeritud funktsionaalsus ja esteetiline disain. Nende erinevad kannud, filterkohvi valmistamise komplektid ja muud tarvikud sobivad hästi koduseks kasutamiseks, kuid teevad rõõmsaks ka professionaalsed baristad.
Kuumakse 17.51 €
Periood 12 kuud

Vaata lisaks:

Sinu võit:
26%
Fellow komplekt kahele Lisa korvi Info
Fellow Fellow komplekt kahele
Sinu võit:
14%
Fellow X komplekt Lisa korvi Info
Fellow Fellow X komplekt
Sinu võit:
17%
Fellow Super X komplekt Lisa korvi Info
Fellow Fellow Super X komplekt
Sinu võit:
15%
Fellow XF komplekt Lisa korvi Info
Fellow Fellow XF komplekt