LR DECAF COLOMBIA Chévere 0,5kg

LR DECAF COLOMBIA Chévere
0,5kg

Hele röst
Riik Colombia
Regioon Cauca
Sort Segu Colombia araabika sortidest
Maitsekirjeldus täidlus röstitud seemned magusus suhkruroosiirup happelisus valge sõstar
€24.39
See Huila regioonist pärit kohv on segu sortidest, mille kasvukõrgus on 1400-2000 masl. Huila regioonis toimub kohvisaagi korjamine kaks korda aastas. Põhiline korjeperiood on märtsist juunini ning teine toimub oktoobrist novembrini. Sellisel viisil on tagatud kõige värskema saagi kasutamine kohvitootmises.

Kofeiin on oast eemaldatud, kasutades looduslikku lahust etüülatsetaati, mis on valmistatud suhkruroost. Selline kofeiinieemaldusmeetod säilitab naturaalselt kohvi aromaatsed noodid. Cauca kofeiinivaba kohv sisaldab lausa 20 korda vähem etüülatsetaati kui banaanikoor!

Cauca regioon on tuntud oma kohvitootmises poolest, mis toimub kõrgel mägedes, Popayáni linna lähistel. Mägine Cauca regioon on ideaalne kvaliteetse kohvi kasvatamiseks tänu oma kõrgusele ning ekvaatori lähedusele. Kõrged mäed kaitsevad kohvitaimi Vaikse ookeani liigniiskuse ning kagupassaatide eest. Cauca regiooni mäed tagavad stabiilse aastaringse kliima ning toidavad taimi viljaka vulkaanilise pinnasega, kus kohvitaim saab jõudsalt kasvada.
+ - Lisa korvi
Hele röst
Riik Colombia
Regioon Cauca
Sort Segu Colombia araabika sortidest
Maitsekirjeldus täidlus röstitud seemned magusus suhkruroosiirup happelisus valge sõstar
Vaata siia
eu
2021 aastal investeerisime uutesse tootmisseadmetesse eesmärgiga suurendada tootmisvõimsust. Suurima osa investeeringust moodustab uus röstimismasin Loring S70 Peregrine. Selle investeeringu aitas läbi viia PRIA (Põllumajanduse registrite ning informatsiooni amet) läbi mikro- ja väikeettevõtjaltele mõeldud põllumajandustoodete töötlemise investeeringumeetme.