JURA ENA 8 - Sunset Red

JURA ENA 8 - Sunset Red

€999.00

JURA kohvimasina ENA 8 puhul on tegemist uuema põlvkonna lihtsa ja moodsa kohvimasinaga, millel on võimekus pakkuda suurt valikut kohvijooke, ainulaadset kvaliteeti ja kasutuslihtsust. 

JURA piimamahuti on abivahend kõigile kohviarmastajatele, kellele meeldib valmitada piimakohvijooke. Anumat on mugav hoiustada külmikus ja vajadusel ühendada kohvimasinaga. Piimavoolik on ühendatav täpselt õigel kõrgusel, et masin saaks lihtsalt piima vahustajasse tõmmata. Anum mahutab 0,5 liitrit piima ning seda võib pesta nõudepesumasinas.
 

Programmeerituid kohvijooke: 10
Kohvikanguse astmeid: 10
Veepaagi maht: 1,1 L
Oamahuti: 125g
Jäätmesahtel: 10 tassi

JURA ENA 8 puhul on tegemist uuema põlvkonna lihtsa ja moodsa kohvimasinaga. Masinal on võimekus pakkuda suurt valikut kohvijooke, ainulaadset kvaliteeti, kasutuslihtsust, kompaktseid mõõtmeid ja täiuslikku puhtust. Tänu energiasäästurežiimile on kohvimasin lisaks ka äärmiselt energiatõhus.

JURA ENA 8 täisautomaatne espressomasin võimaldab sul nautida palju enamat kui vaid täiuslikku kohvi. Kompaktne ühepuutemasin pakub laia valikut erinevaid kohvijooke, mis rahuldab ka nõudlikuma maitsega kohvisõbra vajadused. Nii on sul võimalik valmistada jooke alates latte macchiato‘st, cappuccino‘st, kohvist ja espressost kuuma veeni välja. Kusjuures kõike seda vaid ühe nupuvajutusega. Sama lihtne, kui kohvi valmistamine, on ka täiusliku piimavahu saamine. Kõrgetasemeline vahu tehnoloogia loob iga kord peenekoelise ja uskumatult kerge piimavahu.

​Oma kompaktsete mõõtmete juures on JURA ENA 8 uskumatut funktsionaalne. Kohvimasin võtab sinu köögis vähe ruumi ning on seejuures puhaste joonte, harmooniliselt täiuslike värvide ja šiki välimusega.

Laius 271 mm 
Kõrgus 323 mm
Sügavus 445 mm
Kaal 9,4 kg