Cool Control 1l Black G2

Cool Control 1l Black
G2

€199.00
Cool Control – täiuslik 4 °C piim
 
Tehnilise ja visuaalse värskenduskuuri läbinud Cool Control piimajahuti aitab valmistada imemaitsvaid trendikaid piimaga kohvijooke. See innovaatiline piimajahuti ei valmista rõõmu mitte üksnes maitsemeeltele, vaid ka silmale.

Täiuslik 4 °C temperatuuriga piim ja maksimaalne hügieen tagavad suurepärased tingimused paljude erinevate jookide valmistamiseks.
Elegantne disain, vastupidavad materjalid, kvaliteetsed alumiiniumdetailid ja hea kasutusmugavus teevad Cool Control piimajahutist täiusliku lisaseadme igale automaatsele espressomasinale.

Geniaalne disain
 
Cool Control piimajahuti on klassikalise JURA stiiliga, lihtne kasutada ja hügieeniline. Piimajahuti on valmistatud kvaliteetmaterjalidest ning selle kaas alumiiniumist; õhuavad on elegantse välimusega. Selgete minimalistlike joontega Cool Control 1,0 l sobib iga JURA kohvimasinaga.

Täiuslik piim

Cool Control piimajahutiga saad valmistada värsket peent piimavahtu sellistele trendikatele jookidele nagu näiteks flat white, ning tulemus on alati täiuslik. Selle saavutamiseks jahutatakse piim optimaalse 4° C temperatuurini. Samuti takistab seade kohvi valmistamise ajal pritsimist. Juhtmevaba ühendus* Cool Control piimajahuti, automaatse kohvimasina ja integreeritud tasemenäidiku vahel kindlustab, et kasutajale tuletatakse alati meelde, kui jahutisse on vaja piima lisada.
 * Juhtmevaba adapteriga (lisavarustuses) Cool Control ühildub kõigi JURA automaatsete kohvimasinatega, mille varustuses on Smart Connect.

Maksimaalne mugavus
 
Asjaolu, et piima saab lisada kiirelt ja mugavalt ilma piimamahutit eemaldamata, ning digitaalne temperatuurinäidik ja mugav peale vajutatav alumiiniumkaas teevad Cool Controli kasutamise tõeliselt lihtsaks ning mugavaks.

Maksimaalne hügieen
 
Täpselt kokku sobivad ühendused tagavad piima jahutist tassi liikumisel maksimaalse hügieeni. Kvaliteetne roostevabast terasest mahuti, piimavoolik ja muud piimaga kokku puutuvad osad on pestavad nõudepesumasinas, mistõttu neid on väga lihtne puhastada:
 
  • roostevabast terasest mahuti
  • silikoonrõngas
  • kaas
  • metalltoru
  • adapter

Küsi personaalset pakkumist:
jordan@coffeepeople.ee
​info@coffeepeople.ee
Kuumakse 17.59 €
Periood 12 kuud

Vaata lisaks: