Jura E6 - Platinum

Jura E6 - Platinum

€899.00
Programmeerituid kohvijooke: 7
Kohvikanguse astmeid: 8
Veepaagi maht: 1,9 L
Oamahuti: 280 g
Jäätmesahtel: 16 tassi

JURA uus E-seeria viib kohvinaudingud uuele tasemele ja on igas mõttes murranguline. Espresso tõmbeprotsess on viidud täiuseni tänu ainulaadsele impulss-tõmbeprotsessile (P.E.P.©). Kui tavapäraselt on veevool pidev siis P.E.P süsteemi kasutamisel pulseeritakse vesi lühikeste intervallide järel läbi jahvatatud kohvi. Tänu sellele on kohvil tugevam, aromaatsem ja täiuslikum maitse. Seega saab P.E.P.-iga valmistada intensiivsema maitsega espressot ja ristrettot kui kunagi varem.

Moodsa täisautomaatse espressomasina hooldus on ääretult lihtne. JURA E6-l on integreeritud loputus- ja puhastusprogrammid, mida saad käivitada vaid ühe nupuvajutusega. Tulemuseks on laitmatult puhas kohvimasin. Sama lihtne on ka vaid hetke võttev piimatila puhastamine, mida võid julgelt ka nõudepesumasinas pesta. Tagatud perfektne piimavaht ja täiuslik puhtus.

Kohvimasina esiküljel asuva moodsa värvilise TFT-ekraanil oleva juhtimisseadmega saad hõlpsasti luua omale nauditava lemmik kohvijoogi vaid ühe nupuvajutusega. Suurima mugavuse tagamiseks paiknevadki espresso, kohvi, cappuccino ja piimavahu nupud just masina esipaneelil. Kusjuures JURA E6 võimaldab valmistada isegi kaks tassi espressot või kohvi ühe korraga.
 
Laius 280 mm 
Kõrgus 346 mm
Sügavus 444 mm
Kaal 9,8 kg

Vaata lisaks: