Jura GIGA X8c Aluminium & Black

Jura GIGA X8c Aluminium & Black

Toode on hetkel otsas
€6958.80
GIGA X8 on professionaalseks kasutamiseks mõeldud täisautomaatsete espressomasinate täiesti uus põlvkond JURA-lt.

See on igas mõttes silmapaistev ja varasemast veelgi professionaalsem neljal viisil:
  • GIGA X8 täiesti uus sisemine süsteem tähendab seda, et espressomasin on nüüd tugevam, tõhusam ja nutikam ning seda on veelgi lihtsam hooldada.
  • Topelttila loomisel on silmas peetud professionaalsete kasutajate vajadusi ja nõudeid.
  • Nõudepesumasinas pestava vedelikusahtli saab hõlpsalt eemaldada ja tühjendada vaid ühe käega.
  • Puuteekraan on intuitiivne ja hõlpsalt kasutatav ning pakub maksimaalset paindlikkust.
See kõik on uue GIGA X8c sees:
Kaks võimsat keraamiliste teradega veskit tagavad aastateks täpse, ühtlase ja stabiilse kvaliteediga jahvatuse. Espressomasina teevad veelgi erilisemaks tipptasemel uuendused: A.G.A.© (veski jahvatusastme automaatne reguleerimine) – elektrooniliselt juhitav täisautomaatne reguleerimissüsteem. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) tagab väikeste kohvijookide korral optimaalse tõmbeaja ning võimaldab valmistada enneolematult maitsvat ristretto't ja espressot. Tänu nutikale reguleeritava kõrgusega topelttilale ja esmaklassilisele piimavahutehnoloogiale on espressomasinaga GIGA X8c valmistatud moodsad piima ja piimavahuga kohvijoogid lausa täiuslikud. Kiirvalmistuse funktsioon võimaldab kohvijooke teha vähese ajaga.

Suur võimsus ja parim kvaliteet – see on uus GIGA X8c. 4,3-tolline suure eraldusvõimega kompaktne puutetundlik värviekraan on hõlpsalt kasutatav ja intuitiivne. Nõudepesumasinas pestava vedelikusahtli saab hõlpsalt eemaldada, tühjendada ja tagasi panna vaid ühe käega. Raskuskese asub ideaalses asukohas, mis aitab vältida joogi mahaloksumist. Lihtne, puhas, kiire, mugav – seda 5-tärni-ideed on kasutatud igas detailis.

Sama isikupärane kui sinu eelistused
Olenemata sellest, kas mudelit GIGA X8c kasutatakse individuaalse täisautomaatse espressomasinana või sellele lisatakse sobivad tarvikud, nagu tassisoojendi või arveldussüsteem, valmistab see igas olukorras ideaalse kohvi. Samuti suudab see mugavalt kohaneda järjest suurenevate nõudmistega.

Päevane soovitatav maksimumkogus: 200
Programmeerituid kohvijooke: 32 
Kohvikanguse astmeid: 10

Tegemist on tippkvaliteetse täisautomaatse espressomasinaga, mis sobib suurepäraselt kontorisse, seminariruumi, toitlustusettevõttesse ja kohvi kaasamüügiga tegelevasse ettevõttesse.

Laius 320 mm
Kõrgus 565 mm
Sügavus 497 mm
Kaal 19 kg

Jäta meile oma e-post ja me anname sulle kohe teada, kui toode jõuab meie lattu.

Vaata lisaks: