Jura Cool Control Must 1l

Jura Cool Control
Must
1l

Toode on hetkel otsas
€199.00
Tehnilise ja visuaalse värskenduskuuri läbinud Cool Control aitab valmistada imemaitsvaid piimaga kohvijooke.

Cool Controli disainis kajastub klassikaliselt lihtne JURA stiil, mis sobitub hästi seadme kasutusmugavuse ja hügieenilisusega. Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud Cool Controlil on ühes tükis alumiiniumkorpus ja elegantsed õhutusvõred. Oma puhaste ja minimalistlike joontega sobib Cool Control 1,0 l kõigi JURA kohvimasinatega.

Cool Control tagab trendikatele kohvijookidele, näiteks flat white’ile, iga kord täiusliku värske paksu piimavahukihi. Selleks hoitakse piima jahutatuna optimaalsel temperatuuril, milleks on 4° C. Seade väldib ka tülikate piimapritsmete teket kohvi valmistamise käigus. Tänu Cool Controli ja automaatse kohvimasina vahelisele pidevale juhtmeta andmesidele* ning uuele sisseehitatud piimataseme näidikule teab kasutaja täpselt, millal on vaja jahutit uuesti piimaga täita. * Juhtmevaba adapteriga (lisavarustuses) Cool Control ühildub kõigi JURA automaatsete kohvimasinatega, mille varustuses on Smart Connect.

Tihedalt istuvad liitmikud tagavad, et piim ei teel Cool Control piimajahutist tassi jõudmisel ei rikne. Kõik piimaga kokkupuutuvad osad roostevabast terasest mahutist imiotsikuni sobivad nõudepesumasinas pesemiseks, mistõttu neid on väga lihtne puhastada:
roostevabast terasest mahuti
silikoonrõngas
kate
metalltoru
adapter.

Mahuti maht 1,1 L
Toitejuhtme pikkus 180 cm
Sagedus 50 - 60 Hz
Kaal 2,5 kg
Laius 144 mm
Kõrgus 225 mm
Sügavus 217 mm

Jäta meile oma e-post ja me anname sulle kohe teada, kui toode jõuab meie lattu.