JURA roostevabast terasest piimavooliku kate HP3

JURA roostevabast terasest piimavooliku kate
HP3

€25.00
Kvaliteetsest roostevabast terasest spiraalvedruga ümbritsetud piimavoolik ühendab mahuti tilaga ja annab Sinu espressomasina elegantsele kujundusele ideaalse viimase lihvi. Kvaliteetsest materjalist läbipaistmatu korpus tagab parima kaitse UV-kiirte ja valguse mõju eest.

Täpselt kokku sobivad konnektorid loovad õhukindlad ühendused. See piimavoolik on kohe kasutusvalmis ja ideaalne lahendus piima optimaalse hügieeni tagamiseks. Selleks et kõik jääkski nii, tuleb espressomasinat korrapäraselt hooldada. Täieliku puhtuse tagamiseks on iga JURA espressomasin varustatud integreeritud loputus- ja puhastusprogrammidega. Soovitame piimasüsteemi puhastada kord päevas. Tavakasutamisel tuleb piimavoolik asendada alles iga kolme kuu järel.

Piimasüsteemide lisatarvikute komplekt on saadaval internetipoodides ja edasimüüjatelt. Roostevabast terasest korpusega piimavooliku võib lõigata sobiva pikkuseni, kuid soovitame kasutada eelkoostatud pikkust 23 sentimeetrit. Roostevabast terasest korpusega piimavoolikut on lihtne espressomasinaga ühendada, kui järgid kaasasolevat juhendit.

Ühildub mudelitega:
Z8
Z6
J6 / J600
S8 / S80
E8
E8 Chrome (Mudeli aasta 2015)
GIGA X8cG2 / X8G2
GIGA X3cG2 / X3G2
X8
X10
WE8 (Mudeli aasta 2019)

Kui teie kohvimasinat ei ole siin loendis toodud, vaadake mudeleid HP1 või HP2.