KOHE Brasiilia

KOHE Brasiilia

€10.00
Kogus: 5x3,5g 
Riik: Brasiilia 
Kasvupiirkond: João Pinheiro, Cerrado Mineiro, Brazil 
Farm: Santa Rita 
Kohvisordid: Yellow Bourbon 
Töötlusmeetod: Kuivmenetlus 
Kasvukõrgus: 850 m merepinnast 
Muld: Kollamuld

Kohvi armastajad üle kogu maailma on tunnustatud Cerrado Mineiro mitmekesist eluslooduse piirkonda, kui ideaalset kohvi kasvatamise keskkonda. Piirkonnas on külluslikult puhast vett ning väga tihe ja mitmekesine liigirikkus. Santa Rita farm kasutab kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid, et maksimeerida tootlikust ja loodussäästlikust, samas säilitada kõrge erikohvi kvaliteet. Farmi keskseks eesmärgiks on keskkonna, loodusvarade ja kohalike inimeste austamine.

Santa Rita farm on sertifitseeritud RainForest’i ja UTZ poolt. Lisaks on farm oluline partner Reforestation project’is (Taasmetsastamise projekt) Brasiilias, viimaste aastate jooksul on farmerid istutanud üle 129,000 puu, et taastada ümbruskonna looduskeskkonda.

Magus sarapuupähkli alatooniga kohviprofiil saavutatakse kahekordse töötlemisprotsessiga – kõigepealt nö terrassidel päikesekuivamise ja seejärel mehaanilistes trummelkuivatites, kus nad saavad saavutada oma õige niiskustaseme. Kuivatusprotsessi maksimaalse täpsuse ja kontrolli saavutamiseks on viidud protsesside temperatuurid võimalikult madalaks.

Mis on KOHE? Vaata täpsemalt siit