JURA tassisoojendaja S, must

120.98

Laost otsas

Veelgi suurem kohvinauding – eelsoojendatud tassist
Baristad soovitavad portselantasse alati eelsoojendada. Seda sellepärast, et külm tass võib värskelt valmistatud kohvi koguni 10 kraadi võrra maha jahutada kohe, kui kohv tassi jõuab. Tassi õige temperatuur aitab kohvi aroomil avalduda kogu selle täiuses.
JURA väikeste mõõtudega praktiline tassisoojendi on ideaalne tarvik kõikidele automaatsetele espressomasinatele. Tassisoojendi S hoiab tasse pidevalt umbes 55 °C temperatuuril. Kate ei lase soojusel kaduda ja seega on ka energiakulu mõistlik.

Lihtne, nutikas ja ruumisäästlik disain

Tassisoojendi S mõõdud on vaid 13,9 x 19,9 x 25,8 cm, mistõttu on seda mugav soovitud kohta paigutada. Vaid ühe sisse-/väljalülitusnupu vajutusega töötav seade on lihtne, kuid elegantne lisand igale automaatsele espressomasinale ja alati kasutamiseks valmis.

Täiuslik ruumikasutus

Tassisoojendi S on just täpselt kodukasutuseks sobiv – see mahutab kaheksa espressotassi (läbimõõduga 57 mm), kuus kohvitassi (läbimõõduga 66 mm) või neli cappuccino-tassi (läbimõõduga 90 cm).

Ideaalsel temperatuuril tass

Tassisoojendi S hoiab tasse pidevalt umbes 55 °C temperatuuril. Kate ei lase soojusel kaduda ja seega on ka energiakulu mõistlik. Ideaalsele temperatuurile eelsoojendatud tassis on kohvijoogid aromaatsemad kui kunagi varem – ükskõik, kas jood särtsakat espressot või kreemjat cappuccino’t.

Arvud
Toitejuhtme pikkus 1,1 m
Võimsus 13 vatt
Pinge 220 – 240 V ~
Sagedus 50 – 60 Hz
Kaal 1,1 kg
Laius 13,9 cm
Kõrgus 19,9 cm
Sügavus 25,8 cm
Tootekood 24176

Brand

Jura

KUIDAS KOHVI VALIDA?
Be the first to review “JURA tassisoojendaja S, must”

Arvustusi veel pole