JURA – täisautomaatsete kohvimasinate liider maailmas.

JURA asutati aastal 1931 Šveitsis ja sellest ajast saadik on ettevõtte põhiolemust kujundanud uuenduslikkus, täpsus, kvaliteet, töökindlus, jätkusuutlikkus ning ainulaadne teenindus. JURA on ainus kaubamärk maailmas, mis on pühendunud vaid esmaklassiliste täisautomaatsete kohvimasinate tootmisele, ning on seega selgelt kohvimasinate turu ekspert ja eestkõneleja.

Kohvimasinad koju

Nüüd saad oma kodus nautida sama kvaliteetset kohvi nagu Itaalias.

Professionaalsed kohvimasinad

JURA professionaalsed täisautomaatsed kohvimasinad on parim valik kohta, kus päevas tarbitakse 10–200 tassi kohvijooke.

Lisatarvikud

Et kogemus oleks täiuslik, saab JURA kohvimasinaid kohandada moodsate lisatarvikute abil Sinu eelistustele vastavaks.

Hooldustooted

JURA originaalsete hooldustoodete kasutamine tagab täiusliku hügieeni ja kaitse. Kõik hooldustooted on hoolikalt optimeeritud, et need sobiksid JURA kohvimasinates kasutatavate programmide ja materjalidega.

JURA ajaloost

Alates 1931. aastast on Šveitsi ettevõte JURA Elektroapparate AG arendanud uuenduslikke tipptasemel kodumasinaid.

JURA on olnud teerajajaks automaatsete espresso-/kohvimasinate vallas alates 1980. aastate keskpaigast. Nüüd kasutab ettevõte oma kogemust ja oskusi nii kodu, kui ka kontori- ja toitlustussektori poolprofessionaalsete seadmete arendamiseks. Traditsioonilisest Šveitsi kaubamärgist on nüüdseks saanud ülemaailmne bränd. Ettevõtte peakontor asub Šveitsis Niederbuchsitenis.

Täiuslik espresso

Soetades JURA automaatse kohvimasina saad valida lemmik kohvi endale meelepärase värskelt röstitud kohviubade laiast valikust. JURA tehnoloogia on loodud selleks, et näidata iga kohvioasordi või röstimisastme parimad omadused. Jahvatatud kohvipulbrikasutamise automaatne tuvastamine võimaldab valmistada jooke ka jahvatatud kohvist. Võrratu kohvinauding on garanteeritud.

Intuitiivne kasutamine

Klassikalises kohvibaaris on baristadel tarvis head kunstilist kätt, intuitsiooni ja kogemusi. JURA kohvimasinad kasutavad seevastu kõigeks nutikat elektroonikat, nii et ka tehniliselt väga keerukad toimingud saavad tehtud mängleva kergusega. Kõik kohvijoogid valmivad vaid nupuvajutuse või ekraani puudutusega. Leidlikud kasutuspõhimõtted, palju programmeerimisvõimalusi, raadiosagedustuvastuse (RFID) tehnoloogia ja mobiilirakendused teevad kohvimasina kasutamise lihtsaks ning täidavad alati kõik su kohvivajadused. Masina ekraanil kuvatav tekst ja pildid abistavad kasutamisel ja juhendavad sind sammhaaval läbi kõigi hooldusprogrammide.

Jätkusuutlikkus

JURA on olnud juba pikka aega tuntud oma keskkonnateadlikkuse ning ressursside ja energia vastutustundliku kasutamise poolest. Seepärast keskendubki JURA automaatsetele espressomasinatele ja kohvinaudingule – värskelt jahvatatud, mitte kapslis. JURA disainib oma kohvimasinad selliselt, et neid oleks võimalik hooldada ja kasutada palju aastaid ning et kvaliteetne kohvinauding oleks alati tagatud. See põhimõte on äraviskamise mentaliteedile risti vastupidine.

Põhitehnoloogiad

Tassitäis suurepärast, täpselt Sinu maitsele vastavat kohvi värskelt jahvatatud ubadest valmib ühe nupuvajutusega – selleks kulub alla 60 sekundi.

JURA espressomasin valmistab ühe nupuvajutusega ideaalse kohvijoogi – tegemist on värskelt jahvatatud kohviga, mitte kapslikohviga.
Kuid mis juhtub pärast seda, kui oled edastanud masinale käskluse kohvijoogi valmistamiseks? Jälgi valmistamisprotsessi ja vaata, mis toimub JURA espressomasina sees – alates kohviubade jahvatamisest kuni suurepärase kohvi valmimiseni. Veendu, kuidas erinevad tehnilised lahendused teevad koostööd, et luua ülim kohvi nautimise kogemus.

Toodet tuvastav veski (P.R.G.)

Iga kohvijoogi optimaalse jahvatusastme tagamiseks on JURA insenerid välja töötanud toodet tuvastava veski (P.R.G.). Elektrooniliselt juhitav suure jõudlusega veski kohandub eelmääratud jahvatusastme järgi sekundi murdosa jooksul ehk palju kiiremini ja sagedamini, kui seda oleks võimalik käsitsi teha. Valida saab nii väga peene jahvatusastme väikeste kohvijookide valmistamiseks kui ka väga jämeda astme erilisemate kohvijookide jaoks.

Piimasüsteem

Kohvijooke nagu cappuccino ja latte macchiato valmistatakse piima või piimavahuga. JURA uuenduslikud piimavahustid kasutavad murrangulist peene piimavahu tehnoloogiat, et valmistada peene tekstuuri ja püsiva konsistentsiga piimavahtu või lihtsalt soojendada piima soovitud temperatuurini.

Nutikas veesüsteem (I.W.S.) CLARIS Smart filtriga

Kohv sisaldab 98% vett. Seega on ideaalse kohvi valmistamiseks hädavajalik värske ja külm vesi. Vee kuumutamisel moodustub selles sisalduvatest kaltsiumiühenditest aga katlakivi. JURA on leidnud nutika lahenduse katlakivi vältimiseks – CLARIS filter.

  • Filter kaitseb masinat kaltsiumiühendite eest ja pikendab selle eluiga.
  • Masinat ei ole vaja katlakivist puhastada.
  • Filter tagab nii vee kui ka kohvi püsivalt hea kvaliteedi.
  • Nutikas veesüsteem (I.W.S.) tuvastab automaatselt, kas filter on paigaldatud.